Az ETO University Kézilabda Klub az elmúlt két évben kiemelkedő teljesítményt nyújtott, amire nemcsak Győr, hanem az egész régió büszke lehet. A Patent Csoport már az NB I-be jutástól kezdve a csapat mellett áll, és nemcsak szponzorként, hanem a mérkőzések biztonságának garantálójaként is fontos szerepet vállal.

A sikeres együttműködés folytatódik: a felek újabb 3 évre kötelezték el magukat egymás mellett.

Ez az együttműködés a szakmaiság, a bizalom és a lokálpatriotizmus igazi példája – egy valódi win-win helyzet mindenki számára!

A fotón: Iváncsik Mihály szakmai igazgató, Uhlig Rita ügyvezető, Kocsis Róbert vezérigazgató és Bauer László vezérigazgató helyettes

 

 

A következők is érdekelhetik

További híreink