Blog GYIK Dolgozz velünk Ajánlatkérés

Aktuális állásajánlataink

Ha szeretsz egyéni sikereket elérni úgy, hogy közben egy jó csapat része vagy, nálunk a helyed. Jelentkezz!

Munkakör:

Vagyonőri állás a világ legnagyobb motorgyárában

Elvárások:

  • 8 álltalános  végzettség

Munkavégzés helye:

Győr

Juttatások:

  • Nettó 900Ft/óra
  • Szállás korlátozott számban

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Előnyt jelent:

  • Vagyonőri igazolvány

&nbsp

IT rendszert fejlesztő és üzemeltető munkatársat keresünk!

Nyugat-Magyarország meghatározó vagyonvédelmi csoportja IT-s munkatársat keres.
A munkatárs feladata lesz a Patent IT rendszerének, szoftver és hardver területének gondozása, fejlesztése.
Amit a jelentkezőtől elvárunk:

Munkakör:

Patent IT rendszer gondozása, fejlesztése

Elvárások:

  • középiskolai érettségi
  • IT rendszerüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Windows desktop operációs rendszerek magasszintű ismerete
  • Office programok magasszintű ismerete
  • TCP/IP alapú hálózat ismeret
  • Windows szerverek alapszintű ismerete
  • Microsoft Active Directory alapszintű ismerete
  • Android és iOS mobiloperációs rendszerek ismerete
  • alapszintű hardver ismeret

Győr

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú kiszámítható munkavégzés
  • új fejlesztésekben részvétel
  • versenyképes fizetés
  • jó munkakörülmények
  • csapatmunka

Munkaidő:

  • PHP programozói ismeret
  • MS SQL adatbázis ismeret