Kérje ajánlatunkat!

Elküld!

EB-s sikerek Plovdívban

Büszkék vagyunk a győri kiválóságok Európa Bajnoki teljesítményére!

Devecseriné Takács Kincsőt aki egyéniben szép ezüstöt szerzett párosban pedig Balla Virággal a kontinens legjobbja C-2 500 méteren évek óta segíti a Patent Csoport nemzetközi versenyeikre a felkészülésben. A két tehetség részese volt a magyar válogatott minden idők egyik legjobb szereplését produkáló felnőtt EB-jének Plovdivban.

Szeged Takacs Balla

A magyarok 10 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzéremmel zárták a kontinens viadalt. A belgrádi Világkupán elszenvedett vereségért visszavágott Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső a fehéroroszoknak, a győri lányok fantasztikus versenyzéssel nyerték meg a C-2 500 méter aranyát. Női C–1 200 méteren Devecseriné Takács Kincső végzett a 2. helyen.

Varga Dávid a háromszoros olimpiai bajnok német Brendel mögött másodikként ért célba CI 5000 méteren.

001

A Patent Csoport elkötelezett a helyi értékek, sport, kultúra, közösségi élet támogatásában. A győri élsport egyik meghatározó támogatójaként a Patent Csoport a következő években is a kiemelkedő, példamutató tehetségek segítője lesz.